vada
News

खुशीको खबर ! कुखुरा व्यवसायी संघद्वारा को’रोना सं’क्रमितलाई अण्डा र मा’सु बाड्दै !

२ भदौ, हेटौंडा । को’रोना सं’क्रमण भएर आइसोलेसनमा रहेका सं’क्रमितलाई अण्डा र मा’सु उपलब्ध गराउने भएको छ । मकवानपुर कुखुरा व्यवसायी संघले हेटौंडा–६, गौरीटार आइसोलेसनमा बसेका को’रोना संक्र’मितहरुलाई एक महिनासम्म प्रतिव्यक्ति प्रतिदिन दुईवटा अण्डा र हप्तामा दुई पटक कुखुराको मा’सु सहयोग स्वरुप उपलब्ध गराउने भएको हो ।

मंगलबार कुखुरा व्यवसायी संघ मकवानपुर अध्यक्ष राजु अधिकारी, उपाध्यक्ष प्रतिमा श्रेष्ठ, गोकुलनाथ पौडेलले आइसोलेसनमा पुगेर हेटौंडा–६ का वडाअध्यक्ष अर्जुन चौलागाईं तथा हेटौंडा अस्पताल व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष प्रकाश पौडेललाई अण्डा र मासु उपलब्ध गराएका छन् ।

संघले करिब १४ हजार रुपैयाँ बराबरको को’रोना सं’क्रमितको सरसफाइमा प्रयोग हुने विभिन्न सामग्री समेत आइसोलेसनलाई प्रदान गरेको छ । संघले एक महिनाका लागि करिब एकलाख ५५ हजार रुपैयाँ बराबरको अण्डा र मासु उपलब्ध गराएको र अण्डा र मा’सु आइसोलेसनसम्म ढुवानी गर्ने व्यवस्था मिलाएको अध्यक्ष अधिकारीले बताए ।

गौरीटार आइसोलेसनमा करिब ७० जना बिरामी रहेका छन् । यस्तै हेटौंडाको शिवम् सिमेन्टले आइासोलेसनमा बस्नेका लागि पानी तातो बनाउने २ वटा वाटर इलेक्ट्रिक डिस्पेन्सर उपकरण हस्तान्तरण गरेको हेटौंडा अस्पतालका अध्यक्ष प्रकाश पौडेलले बताए ।

Related Articles

Back to top button