vada
News

डेढ महिनाकी छोरी आइसीयुमा, बुवाको दुबईमा करेन्ट लागेर मृत्यु

यूएईको दुबईमा एक नेपालीको करेन्ट ला,गेर ज्या,न गएको छ । यता नेपालमा रहेकी उनकी डेढ महिनाकी छोरीलाई आइसीयुमा राखिएको छ ।दुबईमा कार्यरत रुपन्देही ११ मझुवाका ३० वर्षीय कृष्णबहादुर खड्काको काम गर्ने क्रममा करेन्ट लागेर ज्या,न गएको हो । कामका लागि ६ महिना पहिले दु,ब,ई आउनुभएका कृष्णबहादुरको साउन २२ गते कम्पनीकै का,म गर्ने क्रममा वे,ल्डि,ङ्का लागि मेशिन तयार गर्दै गर्दा करेन्ट लागेर ज्या,न गएको दूतावासले जनाएको छ ।

कृष्णबहादुरको घरमा सुत्केरी श्रीमती छन् । ५० दिन पहिले जन्मिएकी छोरीको स्वास्थ्य अवस्था नाजुक भएकाले बुटवलको आम्दा अस्पतालमा आइसीयुमा राखेर उपचार भईरहेको छ । ‘सुकुम्बासी बस्तीमा झुपडी छ, सुत्केरी बुहारीले बिरामी नानीको के गर्लिन,’ उनका नजिकका आफ्नतले भने । कृष्णबहादुरको परिवार आर्थिक अवस्था कमजोर भएकै कारण पाल्पाबाट बसाईँ सरेर बुटवलमा सुकुम्बासी बस्तीमा बसेको छ ।

कृष्णबहादुरको श,,व नेपालसम्म कम्पनीले पठाउने भएको छ । आवश्यक कानुनी प्रक्रिया पूरा गरेर दूतावाससँगको समन्वयमा कम्पनीले श,,व घर पठाउन लागेको हो । आइतबार नेपाल एअरलाइन्सको जहाजमार्फत कृष्णबहादुरको श,,व नेपाल आउने बुझिएको छ ।

Related Articles

Back to top button