vada
News

एक वर्षको बच्चाले जिउँदै स’र्प निले, आमाले मुखवाट पुच्छर समातेर तानिन्

काठमाडौ । एउटा एक वर्षको बच्चाले जिउँदै स’र्प निलेको घटना सार्वजनिक भएको छ । घर आँगनमा खेल्दै गर्दा एक वर्षको बच्चाले जिउँदै स’र्प निले बच्चा जिवित छन् तर स’र्प भने म’रे’को छ ।

भारतको उत्तर प्रदेशको बरेली जिल्लामा यस्तो घटना भएको हो । एक बच्चाले खेलिरहेको बेला जीवित स’र्प’लाई निल्यो । तर बच्चाको आमाले तत्काल देखिन र बच्चाको मुखमा देखिएको स’र्प’को पुच्छर समातेर तानिन् । मुख बाहिर निकाल्दा स’र्प म’रि’ स/केको थियो ।

उक्त घटना बरेलीको फतेहगञ्ज पश्मीची प्रहरी चौकी क्षेत्र भोलापुर सम्बन्धी छ, जब एक बर्षे बच्चाले खेलमा स’र्प’लाई निल्यो अचानक एकाएक ह’ल-च’ल मच्चियो। उनकी आमाले स’र्प’को पुच्छर समातेर छोरोको मुखबाट निकालिदिए। बच्चालाई तुरुन्त अस्पतालमा भर्ना गरियो।

हिन्दुस्तान डॉट कॉमको एक रिपोर्ट अनुसार बच्चाको बुबा धरमपालले बताए कि उनका एक वर्षको छोरा शनिवार बिहान घरमै खेलिरहेको थियो। अचानक एउटा स’र्प’को बच्चा आयो यस पछि, बच्चाले त्यो स’र्प’को बच्चा मुखमा राख्यो र स’र्प बिस्तारै भित्र जान थाल्यो।

बच्चाको आमाले यो देख्ने बित्तिकै, हतारमा स’र्प’को पुच्छर समातिन् र बाहिर निकालीन् । त्यसबेलासम्म स’र्प’को बच्चा म’रे’को थियो। बच्चाको मुखबाट निकालिएको स’र्प को लम्बाई सात इन्च थियो।

बच्चालाइ तत्काल अस्पताल लगियो । उनलाई चिकित्सकले तत्काल भर्ना गरेर उपचार सुरु गरे । अहिले डाक्टरहरूका अनुसार बच्चा मुक्त छन । केही समय पछि उसलाई उपचार पछि घर पठाइयो।

Related Articles

Back to top button