vada
News

अनुराधा पौडवालको छोरा आदित्यको ३५ वर्षको उमेरमा निधन

काठमाडौ । गायक अनुराधा पौडवालको छोरो आदित्य पौडवालको निधन भएको छ। उनी ३५ वर्षका थिए ।

आदित्य लामो समयदेखि मिर्गौलाको समस्याबाट ग्रसित थिए र अस्पतालमा भर्ना भए। यो संगीत संसारको लागि नराम्रो खबर हो। आदित्यको किडनी विफलताका कारण निधन भएको उपचारका संलग्न चिकित्सकले जनाएका छन् । आदित्यको बिदाइका कारण पौडवाल परिवारका लागि यो कठिन समय हो।

भारतमा वर्ष २०२० सबै तरिकाले खराब साबित हुँदैछ। कोरोना भाइरसको प्रकोपले पनि भारतलाई सताएको छ । यस बाहेक, सेलेब्रेट र बुजुर्ग व्यक्तित्वको निधनले पनि भारतमा मानिसहरूलाई निराश बनाएको छ। अहिले उद्योगका प्रसिद्ध गायक अनुराधा पौडवालका छोरा आदित्य पौडवाल ३५ वर्षको उमेरमा निधन भयो । गायक, संगीतकार शाकर महादेवनले यो जानकारी दिएका छन्।

इन्स्टाग्राममा यस दुखद समाचारको पुष्टि गर्दै शकर महादेवनले लेखेका छन्, ‘यो खबर सुनेर हृदय विदारक भयो। हाम्रो प्रिय आदित्य पौडवाल अब यस संसारमा छैनन्। म अझै पनी यो समाचारलाई विश्वास गर्दिन। के उहाँ एक अद्भुत संगीतकार र राम्रो व्यक्ति हुनुहुन्थ्यो । दुई दिन अघि मैले एउटा गीत गाए जसको प्रोग्राम उनले धेरै सुन्दर गरे। यस समाचारको आगमनले अब अचनाक दु खी छ। म तिमीलाई धेरै माया गर्छु भाइ, म तिमीलाई सम्झना गर्नेछु।’ तर पौडवाल परिवारबाट कुनै प्रतिक्रिया आएको छैन।

Related Articles

Back to top button