vada
News

यस्तो हुन्छ करोडपति हुनेहरुको जन्मकुण्डली, तपाईको कस्तो छ ?

काठमाडौँ । यदि तपाइँले करोडपतिहरुको जन्मकुण्डली देख्नु भएको छ भने उनीहरुको कुण्डलीमा समानता हुन्छ। ज्योतिष शास्त्रका अनुसार खास एक योग परेका व्यक्ति करोडपति हुन्छन्।

करोडपति बन्नका लागि योग मिलेको हनुपर्छ। त्यस्ता व्यक्तिको राजयोग परेको हुन्छ। जुन व्यक्तिको कुण्डलीमा गुरु धनु वा मीन राशीमा हुन्छ वा कर्कटको स्थानमा पहिलो, चौथो वा सातौं तथा दशौं स्थानमा हुन्छ यस्ता व्यक्तिको योग दिव्य हुन्छ।

यस्तो योग मेष, कर्कट वा तुला राशी वा कर्कट तथा तुला र मकर राशी लग्नवालाहरुको कुण्डलीमा हुन्छ। यस्तो योग भएको कुण्डली हुनेहरु चरित्रवान र महान विचारक समेत हुन सक्छन्।यिनीहरु बुद्धीमान हुन्छन् र दीर्घ जीवन सुखमय पनि हुन्छ। त्यस्तै अर्को करोडपति बनाउने योग हो मालब्य योग । यो योगको निर्माण शुक्रले गर्छ।

ज्योतिष शास्त्रका अनुसार कुण्डलीको पहिलो स्थान, चौथो वा सातौं एवं दशौं स्थानमा आफ्नो राशि तुला या वृष रह्यो भने यस्ता व्यक्ति असाध्यै धनी हुन्छन्।यिनीहरु रोमान्टिक र कलात्मक हुन्छन् र यसबाटै पैसा कमाउँछन्। यस्ता व्यक्ति देख्नमा पनि सुन्दर र आकर्षक हुने हुन्छ।ज्योतिष शास्त्रका अनुसार जसको जन्मकुण्डलीमा शनि पहिलो र मकर वा कुम्भ राशि पहिलो चौथो वा सातौं स्थानमा बसेको हुन्छ, त्यस्तो व्यक्ति राजयोगमा परेको हुन्छ।यस्ता व्यक्ति विपन्न परिवारमा जन्मिए पनि करोड पति हुन्छन्।

Related Articles

Back to top button