vada
News

जनकपुरमा अर्को निर्मला पन्त जस्तै घ’टना

जनकपुर , १९ असार । धनुषामा दुई दिनदेखि बेप,त्ता एक १० वर्षीया बालिका मृ,तावस्थामा फेला परेकी छिन् । जनकपुर उपमहानगरपालिका २१ स्थित कुर्थामा रहेको दूधमती नदीको किनारामा १० वर्षीया बालिका कन्चनकुमारी पजियारको शुक्रबार बिहान खेत छेउकै दूधमती नदीमा मृ,तावस्थामा फेला परेकी हुन् । स्थानीयले बालिकाको बला,त्कारपछि ह,त्या भएको हुन सक्ने आ’शंका गरेका छन् ।

अहिले घट,नास्थलमा प्रह,री पुगेर अनुस,न्धान थालेको छ । परिवारले बालिका बे,पत्ता भएसँगै खो,जतलासी गरेको थियो तर कतैपनि फेला नपरेपछि बिहीबार अस्थायी प्रह,री चौकी कुर्थामा उ,जुरी दिएका थिए ।

प्रह,रीले घट,नाबारे अनुस,न्धान भइरहेको जनाएको छ । यता घट,नामा संलग्न हुन सक्ने आशं,कामा गाउँकै शम,सानमा बस्ने एक अघोरीलाई गाउँ,लेले नियन्त्र,णमा लिई धनुषा प्र,हरीलाई जि,म्मा लगाएका छन् ।

मृ,तक बालिकाको बुबा बिनोद पजियार पांँच परिवारसंगै कुर्थामा दैनिक मज,दूरी गरेर जीवन निर्वाह गर्दै थिए । बालबालिकालाई पालन पो,षण गर्न बिनोद गाउँको हाट बजारमा तरकारी बेच्ने गर्छन । अति वि’पन्न पजियारको घरमा यतिबेला शो’कमा डु’बेको छ भने, गाउँलेहरु आ,क्रोशित बनेका छन ।NEWS24NEPAL

Related Articles

Back to top button