vada
News

पहिलो पटक गोर्खा भर्ती रोकियो

धरान, २१ असार । विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोभिड–१९ (को’रोना भाइरस) का कारण बेलायतले पहिलो पटक गोर्खा भर्ती रोकेको छ। को’रोना संक्रमणका कारण यस वर्षको गोर्खा भर्ती स्थगित गरिएको बेलायती सेनाको बिग्रेड अफ गोर्खा प्रमुख कर्णेल रिचर्ड गुडम्यानले जनाएका छन्।

बेलायतले बर्सेनि प्रदेश १ को धरान र गण्डकी प्रदेशको पोखराबाट गोर्खा भर्ती लिने गर्छ। यस पटक नयाँ भर्तीका लागि २१ मेदेखि १० जुलाई सम्म पोखरा र २३ मेदेखि जुलाई १० तारिखसम्म नयाँ नाम दर्ताका लागि मिति तोकिएको थियो। यो खबर आजको अन्न पूर्ण पोस्ट दैनिकमा छापिएको छ ।

धरानको क्षेत्रिय छनोट २१ सेम्टेम्बर देखि १८ अक्टोबर र पोखराको ९ अगस्ट देखि सेप्टेम्बर १० सम्म छनोट मिति तोकिए पनि कोराना संक्रमणका कारण स्थगित भएको छ। यसपटक भर्ती बन्द भए पनि अवस्था सहज भएमा गत वर्ष उत्तम अंक ल्याएर असफल भएकाहरुलाई मौका दिने बताएको छ।

Related Articles

Back to top button