vada
News

फेरि फेसबुक लाइभ गर्दै युवतीद्धारा आ’त्मह त्या (भिडियो)

भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १० हाकिमचोकमा असार २० गते शनिबार राति एक युवतीले फेसबुक ला’इभ गरेर आ’त्मह त्या गरेकी छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका डिएसपी तथा प्रवक्ता सूर्यबहादुर थापाका अनुसार कोठा भाडामा वस्ने युवतीले फेसबुकमै ला’इभ गरेर आ’त्मह त्या गरेकी हुन् । उनीसँग अन्य दुईजना युवती पनि वस्ने गरेकोमा उनीहरु कोठा बाहिर रहेको अवस्थामा भित्र पसेर ला’इभ गरी आ’त्मह त्या गरेको प्रहरीको भनाइ छ ।

उनीरहेको कोठाबाट ला’गूऔ’षध सि’रिन्ज ब’रामद भएको पाइएको छ । श’व पो’स्टमा’र्टमका लागि भरतपुर अ’स्पतालमा राखिएको छ । घ टनाको का’रणबारे थप जानकारी लिने प्रयास भइरहेको प्रवक्ता थापाले बताए । युवतीको नाम र ठेगाना प्रहरीले गो प्य राखेको छ ।

केही दिन अगाडी पनि दाङ जिल्ला को तुलसीपुर मा एक युवतीले समाजिक सन्जाल फेसबुकमा लाइभ गर्दै पा सो लगाइ आ’त्मह त्या गरेको थिइन ।

Related Articles

Back to top button