vada
News

यी २८ वर्षीया युवतीले १३० पुरुषसँग शारी’रिक सम्बन्ध राखेपछि…(भिडियोसहित)

याे घ टना निकै राेचक रहेकाे छ । बेलायतकी २८ वर्षीया एक महिलाले १३० जनासँग यौ नस म्बन्ध राखिसकेको अन्तर्वार्ता बताएकी छिन् । उनले धेरै पुरूषहरूसँग शारी रिक स’म्बन्ध राखेका कारण मा नसिक र शारी रिक रूपमा समेत क्ष’ति भोग्नुपरेको बताएपछि लामो समयदेखि उनको चर्चा छ ।म कोसँग शारी रिक स म्बन्ध राख्दै छु भन्ने निश्चित भए मात्रै पनि आफ्नो मस्तिष्कले सामान्य रूपमा काम गर्ने गरेको’ बताइन्

बेलायती पत्रिका दि सनका अनुसार फ्रेंकी कोन्सिडिन नाम गरेकी ति युवती भन्छिन,’आज म कोसँग शारी रिक स म्बन्ध राख्दै छु भन्ने निश्चित भए मात्रै पनि आफ्नो मस्तिष्कले सामान्य रूपमा काम गर्ने गरेको’ बताएकी छन ।

उनलाई ग म्भीर स्वास्थ्य सम स्या भएको छ । जुन रो ग लागेकाहरुमा ‘से क्सए डि क्सन’ का कारण पुरूषलाई जो डेर हेर्ने गर्छन् भने महिला पनि यस्तो रो गको शि कार बन्छन् ।

‘से क्सए डि क्सन’ लाई चिकित्सकहरूले ‘मेन्टल हेल्थ डिसअर्डर’ का रूपमा मान्यता दिएका छन् । उनी यहि रो गबाट पी डित छन् । से क्सए डि क्सनको सम स्याबाट पी डित मानिसहरूमा अन्य सम स्याहरूसमेत हुन्छन् । उनी यसकै कारण डि प्रेसनजस्ता सम स्यामा परिसकेकी छन् । बेलायतको रोयल कलेज अफ साइ क्याट्रि क्सका अनुसार बेलायतका ४ प्रतिशत मानिसहरू से क्सएडिक्ट रहेका छन् । जसमा महिलाको संख्या एकचौथाइ रहेको छ ।

भिडियाे हेर्नः यहाँ क्लिक गर्नुहाेस्ः

Related Articles

Back to top button