vada
News

छोरीको ‘गलत’ भिडियो भाइरल भएपछि आमाछोरीले रोजे मृत्युको बाटो

पछिल्लाे समय हाम्राे समाजमा बि-क्रित फैलिदै गएकाे छ । कतिपय ह- त्या, क र णी, तथा अन्य घ टनाहरु दिनप्रति दिन देखिदै गएका छन् ।त्यस्तै, इन्टरनेटमा २२ वर्षीया छोरीको अ श्लि’ल भिडियो भाइरल भएपछि ४० वर्षकी आमा र उनकी छोरीले आ त्म ह त्या गरेका छन् ।छोरीको अ श्लि ल भिडियो भाइरल भएपछि बुधबार भारतको गोन्डा जिल्लामा आमा छोरीले दे ह त्याग गरेका हुन् ।प्रहरीका अनुसार अभियुक्तले मृ त क युवतीलाइ विवाह पहिलेको सम्बन्धबारे सबै बताइदिने भन्दै ध-म्क्या-इरहेका थिए । सत्यमले युवतीलाई प्रेम-सम्बन्धको बेला बनाएको भिडियो दखाउँदै उनीसँगै बस्न भन्दै ब्ल्या क मेल गरेका थिए तर, पिडीतले सत्यमको कुरा अस्वी कार गरेपछि उनले भिडियो भाइरल बनाइदिए ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Related Articles

Back to top button