vada
News

स’बिता भ:ण्डारी प्र’करणबारे ब:ल्ल डि’एसपीको ड’रलाग्दो खु’लाशा, त्यो अन्तिम रात यस्तोसम्म भएको रहेछ ससु’राले हेर्नुस सबै पो’ल खुल्यो(भिडियो)

चितवन । आफ्नै ससुरा ले बुहारी को गो प्य अ ङ्ग मा छु ने जस्ता नरा’म्रा ह’र्कत गरेका भिडियोहरु एकाएक मिडियामा आइरहेका छन् । परिवारभित्रै अ’सुर’क्षित बनेका छन् नेपालमा म’हिलाहरु भन्दै धेरैले यस घ’टनाको वि रोध ग रेका छन् ।आफ्नै बुहारीमाथि कु दृष्टि ल गाउने स’सुरालाई देशव्यापी रुपमा क डा का र बा हीको माग भइरहेको छ । यद्यपि घटना निकै रहस्यमय रहेकाले प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ । के हो त वास्तविकता ? त्यो आउन बाँकी नै रहेको छ । सबिता भण्डारीको माइतीपक्षले ह त्या नै ग रे को हो भन्दै न्यायको माग गरिरहेका छन् । घ’टनाको प्रकृति हेर्दा आफै गरेको आत्महत्या होइन भन्दै देश तथा विदेशमा रहेका धेरै नेपालीहरुले चौतर्फी विरोध गर्दै आएका छन् । बुहारीलाई ससुराले छोरीको रुपमा हेर्नुपर्ने तर आफ्नै छोरी समान बुहारीलाई पटकपटक दु र्व्य वहार गरेपछि सहन नसकेर यस्तो भएकाे भन्ने अ ड्कल पनि धेरैले गरेका छन । सबैले आफ्नो आफ्नो धारणा राखिरहेका छन ।हेर्नुहोस –

Related Articles

Back to top button