vada
Intresting

सम्भोगका बेला ध्यान दिनुपर्ने ४ महत्वपुर्ण कुरा

यौनका बेला अन्तरंग सबैभन्दा महत्पुर्ण मानिन्छ । अन्तरंगले पार्टनरसँगको यौन सम्पर्कलाई अझ आनन्दमयी बनाउँछ । यसले उच्च यौन आनन्द प्राप्त गराउँदछ । तर यौनमा अझ बढि आनन्द पाउन केही कुरामा भने ध्यान दिनुपर्ने हुन्छ ।

१. चुम्बन
सम्भोगका बेला चुम्बन सबैभन्दा महत्वपुर्ण मानिन्छ । प्रायः चुम्बनले नै सम्भोगको शुरुवात गर्दछ । तर यसलाई निरन्तरता भने दिइरहन्ु पर्दछ । तर आसन सहि नहुँदा सम्भोगका क्रममा चुम्बन गर्न असहज हुन सक्छ । तर्सथ सहि आसनमा पार्टनरसँग चुम्बन गर्दै सम्भोग गरेमा यसले थप आनन्द थप्दछ ।

३. सुम्सुम्याउनु
हुनत सम्भोगकालागी यौनांग नै महत्वपुर्ण हो । त्यसैले अधिकाशं मानिसको ध्यान यौनांगतर्फ नै केन्द्रित हुन्छ । तर सम्भोग पुर्व पार्टनरको शरीरका बिभिन्न अंगहरु सुम्सुम्याउनु वा चुम्नुले थप आनन्दित बनाउँछ । यसका पार्टनरको स्तन, पेट, घाँटी, नितम्बलाई चुम्दा यसले पार्टनरलाई अझ कामुक बनाउँछ ।

३. शरीरको सन्तुलन
एकअर्काको शरीरमाथि रहेर गरिने सम्भोग आसनले कतिपय अवस्थामा स्वास र्फेन समेत अप्ठेरो बनाउँछ । तसर्थ शरीरको ब्यालेन्समा ध्यानदिनु पर्दछ । अन्यथा शरीरमा भार रहदाँ स्वास फेर्न असहज हुनुका साथै शरीरमा पर्याप्त अक्सिजनको मात्रा नपुग्दा त्यसले मस्तिष्क सम्मै प्रभाव पार्दछ र यौन क्षमता तथा आनन्द घटाउँछ ।

४.स्खलनमा ध्यान
प्रायः अवस्थामा सम्भोगको दौरान पार्टनर सन्तुष्ट नभइ पुरुषको विर्यस्खलन हुने समस्या हुने गर्दछ । यसले पार्टनरलाई पुर्ण यौन आनन्द प्राप्त हुदैन । तसर्थ छिटो स्ललन हुने समस्या नियन्त्रण गर्न बीचबीचमा पाकक्रिडामा समय दिनु पर्दछ । साथै केहि प्ुरुषमा लामो यौन चाहनाले समेत उसको पार्टनरलाई सन्तुष्टि दिँदैन । यसले पार्टनर पीडा गराउन सक्छ ।

Related Articles

Back to top button