vada
News

खुशिको खबर्: आज एकैदिन ६०९ जना निको भएर घर फर्किए

काठमाडौं, ६ साउन । कोरोना भाइरस कोभिड १९ को संक्रमणबाट पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ६ सय ९ जना निको भएर घर फर्किएका छन् ।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरबाट ६ सय ९ जना निको हुँदा डिस्चार्ज हुनेहरुको कुल संख्या १२ हजार ४ सय ७७ पुगेको छ ।निको हुनेको कुल संख्याको प्रतिशतमा यो ६९ दशमलव ३४ प्रतिशत हो । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर गरिएको ३ हजार ९ सय ६३ जनाको पीसीआर परीक्षण भएको पनि मन्त्रालयले जनाएको छ ।

योसंगै मुलुकभर २ लाख २३ हजार ८ सय ३५ जनाको पीसीआर विधिबाट परीक्षण सम्पन्न भएको छ ।त्यस्तै मंगलबार थप १५० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमका अनुसार नयाँसहित कूल संक्रमितको संख्या १७ हजार ९सय ९४ पुगेको छ ।

Related Articles

Back to top button