vada
News

यी महिलाको सुन्दरतामा नजानुहोस्, यस्तो लाजमर्दो हर्कत थाहा पाउँदा उड्नेछ होस

काठमाडौं । हाई प्रोफाइल हनी ट्र्याप प्रकरणमा पक्राउ परकी छतरपुरकी आरती दयालको नयाँ कथा उजागर भएको छ । आरती पंकज दयालसँग बस्दछिन् जुन आरतीको पति भनेर चिनिन्छन् । आरतीले पंकजसँग बस्नु अघि बैंककर्मी अनिल वर्मासँग विवाह गरकी थिइन् । आरतीसँगै बसिरहेको बेला आरतीले उनको परिचयपत्रमा पतिको रूपमा आफ्नो नाम दर्ता गरेको पंकज दयालले दावी गरेका छन् । इंदौरका नगरपालिका अभियन्ता हरभजन सिंहलाई ब्ल्याकमेल गर्ने काममा अप’राध शाखा टोलीले आरती दयाल लगायत धेरै महिलालाई पक्राउ परेका छन् ।

कुटपिटको आरोपमा पति विरुद्ध मुद्दा दायर गरिएको थियो । इन्दौरमा पक्राउ पर्ने क्रममा खुलेको कागजातमा आरतीका पतिको नाम पंकज दयाल रहेको बताइएको छ। यद्यपि यो दाबी गरिएको छ कि आरतीले अनिल वर्मासँग विवाह गरिन जो एलजीएम नगर, फरीदाबाद (हरियाणा) का निवासी थिए । सम्बन्ध बिग्रिएपछि आरतीले मार्च २०१४ मा अनिल वर्मा, उनका बुबा र आमाको विरुद्ध छतरपुर अदालत र कुतुम्ब अदालतमा मुद्दा हालेकी थिईन् । यसपछि आरतीले अनिललाई छोडेर गएकी थिइन् । २०१७ मा, उनले छतरपुरको लेट रोडमा बस्ने पंकज दयालको सम्पर्कमा आइन् र दुबै विवाह नगरी लिभ इनमा बस्दै आएका थिए ।

पंकजले आरतीसँग विवाह गरेनन् । आरतीको चालचलन राम्रो नलागे पछि आफु आरतीबमट टाढा भएको पंकजले बताएका छन् । फेब्रवरी २०१९ आरतीले छत्रपुर सिभिल लाइन पुलिस स्टेशनमा पंकज, उनका बुबा रामदयाल र आमाको विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरकी थिइन । पंकजले उच्च अदालतमा मुद्दा दायर गरे । अहिले मुद्दा उच्च अदालतमा विचाराधीन अवस्थामा रहेको छ। आरती दयालकी आमाले भने यस बिषयमा आफुलाई केही थाहा नभएको बताएकी छन् । उनकी आमा भोपालमा बस्छिनर । आरती ६ महिना अघि छतरपुरको सागर रोडमा फिटनेस सेन्टर चलाउँथिन् । त्यसपछि उनी भोपालमा बसाई सररे गएकी हुन ।

सेप्टेम्बर १८ (बुधवार) अप’राध शाखाले चालकलाई पक्राउ गर्यो जसमा भोपालका तीन महिला र दुई जना इन्दौरबाट आएका थिए । आरोपित महिलाहरूले इन्दौर नगर निगमका अभियंता हरभजन सिंहलाई माया जालमा फसाए र भिडियो मार्फत १५ करोड (भारु) को माग गरेका थिए । आरोपित आरती दयाल, मोनिका यादव, श्वेता विजय जैन, श्वेता स्वप्निल जैन, बरखा सोनी भटनागर र चालक ओमप्रकाश कोरीको विरुद्ध पलासिया प्रहरी चौकीमा मुद्दा दर्ता गरिएको थियो ।

यी महिलाहरू राजनीतिज्ञ र अफिसरहरूलाई कल गरेर बोलाउने र त्यसपछि उनीहरूको आपत्तिजनक भिडियोहरू बनाउएर ब्ल्याकमेल गने गरेको पुलिसले जानकारी दिएको छ । केही दिन उक्त अघि गिरोह एक वरिष्ठ अधिकारीको आपत्तिजनक भिडियो बनाएको थियो । यो कुरा पनि प्रकाशमा आएको छ कि हाई प्रोफाइल र्याउक्त केटीहरुसंग धेरै राजनीतिज्ञ र अधिकारीहरूको सीडीहरु रहेका छन । एजेन्सी

Related Articles

Back to top button