vada
News

बास्तविकता खुल्यो बिस्कुटको कार्टुनमा भेटिएको बच्चाको ? काठमाडौँमा झाडीभित्र कसले फाल्यो बच्चा(भिडियो)

यतिबेला देश कोरोनाको कहरबाट गुीज्र रहेको छ । मानिसहरु कोरोनाको डरले घर बाहिर निस्कन डराईरहेका छन्। तर, अपराधिक मानसिकता भएका मानिसहरु एकपछि अर्को अपराध गर्दैछन् ।

न पाप धर्मको ख्याल छ, न आफ्नो जीवनका विगत सम्झिएर पीडा बोध गर्छन । सायद त्यही भएर त देशका विभिन्न स्थानमा अपराधिक घटनाहरु बढ्दो छ । कतै एसिड छ्यापेका छन त कतै बाबुद्धारा छोरी भएकी छिन् । आखिर यस्तो भैईरहेको छ चाहीं किन रु हालै काठमाण्डौंमा यस्तै घटना घट्यो ?

झाडीमा, टेस्टी बिस्कुटको बाकसमा कपडामा बेरिएको अवस्थामा भेटिएकी बालिकालाई अहिले आमा बनेर पुष्पा अधिकारीले हे’रचाह गरिरहेकी छिन् । यति सुन्दर अनि नि’र्दोष बच्चालाई यो बर्षायामको समयमा त्यसरी छा’डेर जाने आमा कति नि’र्दयी होलिन् ? त्यसरी फा’ल्नु नै थियो भने यी नाबालिकालाई संसारमा जन्म नै किन दिईन् होला ?

Related Articles

Back to top button