vada
News

यी कारणले शनिबार जन्मिएका व्यक्तिहरु भाग्यमानी हुन्छन्

ज्योतिषी शास्त्रीका अनुसार हामि कति भाग्यमानी छौ भन्ने बारे बारले बताउने गर्छ । सात बारमा शनिवार जन्मिएका व्यक्तिहरु धेरै भाग्यमानी हुने ज्योतिषी शास्त्रीमा बताइएको छ । तर शनिवार जन्मिएका व्यक्तिहरु कति भाग्यमानी छन् त भन्दा ज्योतिषी शास्त्रीका अनुसार शनिवार जन्मिएका व्यक्तिहरु शनिदेवजस्तै विशेषता भएको हुनाले निकै भाग्यमानी हुने बताइएको छ।

जुनसुकै व्यक्तिले विभिन्न समस्याहरुबाट छुटकरा पाउन शनिलाई न्यायप्रेमी देवताको रुपमा मानिने हसनाले शनिदेवको रुपमा पिपलको रुख तथा अन्य ठाँउमा पुजा गर्ने गर्छन् । शनिवार जन्मेका व्यक्तिहरु धेरै भाग्यमानी हुने गर्५न । यस्ता व्यक्तिहरुमा बिभिन्न विशेषताहरु हुने गर्छन् ।

जस्तै शनिवार जन्मेका मानिसहरु अन्याय नसहने हसन्छन् । त्यस्तै सत्यको कहिल्यै पनि साथ नछोड्ने हुन्छन् ।त्यसैगरी निकै बुद्धिमानी , गम्भिर र जिम्मेवार स्वभावका हुन्छन् । यो दिन जन्मका मानिसहरु अन्याय नसहने र सत्यको कहिल्यै पनि साथ नछोड्ने हुन्छन्।त्यस्तै कपडाहरु पनि सामान्य प्रकारको भएपनि ब्रान्डेड खालका लगाउने स्वभावका हुन्छन्।

साना तथा ठुलाको सम्मान गरी धेरै मान प्रतिष्ठा कमाउछन् ।त्यस्तै यस्ता मानिसहरु अर्काको नोकरी भन्दा पनि आफ्नो व्यापार गर्न मन लगाउछन् । रिसालु स्वाभावको भएपनि यिनीहरुको बाल्यकाल एकदमै कष्टपूर्ण र जीवन खुशी र सुखमा वित्छन् । तर शनिबार जन्मिएका व्यक्तिहरु लाई २० ,२५ र ४५ वर्षको उमेरमा केही अप्ठ्यारो समस्याहरु हुन्छन्।

Related Articles

Back to top button